Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Koncert symfoniczny w Filharmonii

W piątek, 13 maja o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) odbędzie się koncert symfoniczny z udziałem pochodzącej z Tajwanu Lan Tung oraz Kanadyjczykiem Yaroslavem Senyshynem.
Koncert symfoniczny w Filharmonii

Autor: materiały promocyjne

W repertuarze wydarzenia znajdą się koncerty fortepianowe Liszta oraz Kuzmienki, a także kompozycje Charlesa Rolanda Berry'ego.

W koncercie udział wezmą kanadyjski pianista Yaroslav Senyshyn oraz grająca na instrumencie zwanym "erhu" - Lan Tung. Artystom towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lubelskiej pod batutą Theodore'a Kuchara.

Bilety na koncert kosztują od 15 do 40 zł.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama