Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Spotkanie podróżnicze. Urocza i oszałamiająca Sycylia

W poniedziałek, 23 maja o godz. 17 w Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się spotkanie podróżnicze ze Stanisławem Kusiakiem.
Spotkanie podróżnicze. Urocza i oszałamiająca Sycylia

Autor: materiały prasowe

Podróżnik zabierze słuchaczy na zachwycającą Sycylię. Kusiak zaprezentuje przygotowany przez siebie reportaż filmowy na temat wyspy, której historia sięga niemal 10 tysięcy lat przed naszą erą. Spotkaniu będzie towarzyszyła sycylijska muzyka.

Wstęp wolny.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama