Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej. Wystąpi Fanya Lin

Pianistka Fanya Lin będzie gwiazdą nadchodzącego koncertu symfonicznego w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5). Wydarzenie odbędzie się 20 maja o godz. 19.
Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej. Wystąpi Fanya Lin

Autor: materiały prasowe

Pochodząca z Tajwanu Fanya Lin jest laureatką wielu prestiżowych konkursów, m.in. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego w Nowym Jorku oraz Concours International de Piano France-Amériques. Występuje na całym świecie jako solistka i kameralistka.

W Lublinie Lin wystąpi z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Lubelskiej pod batuta Theodore Kuchara, wybitnego dyrygenta o światowej renomie.

W repertuarze koncertu znajdą się: poemat symfoniczny "Wodnik" Dvoraka, "Błękitna rapsodia" Gershwina oraz Totentatnz Liszta.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama