Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kierowca z Ukrainy tak szarżował, że nazbierał 6 tysięcy złotych mandatu

Policjanci zatrzymali 38-letniego kierowcę z Ukrainy, który tak łamał przepisy ruchu drogowego, że nazbierał ponad 6 tysięcy złotych mandatu.
Kierowca z Ukrainy tak szarżował, że nazbierał 6 tysięcy złotych mandatu

Autor: Policja

Kierujący wyprzedzał na skrzyżowaniu, przekroczył dwukrotnie dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 70 kilometrów na godzinę, a także wyprzedzał na podwójnej ciągłej.

Policjanci zatrzymali kierowcę w związku z popełnionymi wykroczeniami. Jak się okazało 38-letni obywatel Ukrainy, który dodatkowo nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów.

– Mężczyzna za szereg wykroczeń został ukarany mandatami karnymi na łączną sumę ponad 6 tysięcy złotych – informuje aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama