Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pokaz spektaklu "Nowe Szaty Króla" na Felinie

Fundacja Kropka zachęca do odwiedzenia filii nr 36 MBP (ul. Zygmunta Augusta 15). W niedzielę o godz. 17 odbędzie się tam spektakl z przymrużeniem oka - "Nowe Szaty Króla".
Pokaz spektaklu "Nowe Szaty Króla" na Felinie

Autor: materiały promocyjne

To opowieść przeznaczona dla młodszych widzów, opowiadająca o władcy, którego próżność, a ponadto próżność jego dworzan wykorzystują oszuści.

W spektaklu udział wezmą Adam Organista, Kacper Kubiec i Bogusław Byrski.

Wstęp wolny. Warto zabrać ze sobą koce, bo spektakl odbędzie się na trawniku pod biblioteką.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama