Jak mówił wojewoda, obecnie największym wyzwaniem wciąż pozostaje poznanie przyczyny masowego śnięcia ryb w rzece. Jak dodał, najmniej prawdopodobną przyczyną skażenia wody w Odrze jest „niedbalstwo jakiegoś zakładu”.
Reklama
Wojewoda dolnośląski o sytuacji w Odrze: Nie ma zagrożenia dla życia i zdrowia
Wrocław. - Nie ma zagrożenia dla życia i zdrowia. Życie powoli w Odrze się pojawia – powiedział wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski na konferencji prasowej.
- TVN24/x-news
- 18.08.2022 16:41

Autor: TVN24/x-news
Data dodania:
18.08.2022 16:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze