Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek toyoty w Dorohuczy. Łoś wybiegł na drogę

Kierowca Toyoty Rav 4 uderzył w łosia, który nagle wybiegł na jezdnię.
Wypadek toyoty w Dorohuczy. Łoś wybiegł na drogę

- Potracone przez toyotę zwierze upadło na środek jezdni, po czym uderzył w nie pojazd marki Audi A6 - podaje policja.

W wyniku uderzenia obróciło pojazd, a następnie doszło do zderzenia z renault scenic. 

- Kierujący z Audi i Renault z obrażeniami ciała zostali zabrani do szpitali. W chwili obecnej droga jest całkowicie zablokowana - dodają policjanci. 

Zostały wyznaczone objazdy przez miejscowości Chojeniec oraz Wola Korybutowa od strony Chełma, natomiast od strony Piask przez miejscowość Trawniki


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama