Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Noworoczne granie w Chatce Żaka

Lubelska Orkiestra Muzyki Rozrywkowej FeelHarmonia wystąpi w Chatce Żaka z charytatywnym koncertem noworocznym, który zaplanowano na 12 stycznia o godz. 18. Będzie można wesprzeć zwierzęta.
Noworoczne granie w Chatce Żaka

FeelHarmonia to projekt zrzeszający osoby, które uczyły się grać na instrumencie, ale nie zostały zawodowymi muzykami. Członków grupy łączy miłość do muzyki, a także chęć dzielenia się swoją muzyczną pasją.

W trakcie wydarzenia prowadzona będzie zbiórka na rzecz stowarzyszeń Wolontariat Schroniska dla psów w Nowodworze oraz Psy z Bronic Szukają Domów. Aby wziąć udział w koncercie, należy dostarczyć karmę dla psów, podkłady higieniczne dal szczeniaków, smycze, obroże, psie zabawki lub środki przeciwko pchłom.


Podziel się
Oceń

Reklama