Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Marihuana przyleciała z USA. Do adresata jednak nie dotarła

Blisko 1,5 kg marihuany w dwóch przesyłkach pocztowych wykryła lubelska Krajowa Administracja Skarbowa.
Marihuana przyleciała z USA. Do adresata jednak nie dotarła

Autor: KAS

– Jedna z przesyłek, zgodnie z deklaracją, miała zawierać płatki śniadaniowe. Okazało się jednak, że umieszczone w niej opakowania nie

zawierają płatków, a blisko kilogram suszu. Badania potwierdziły, że jest to marihuana – informuje Michał Deruś, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Lublinie.

Druga paczka miała zawierać książki. Zamiast nich znaleziono ponad 460 g marihuany oraz 5 skrętów z ustnikami.

– Kontrola dwóch paczek pocztowych nastąpiła w Oddziale Celnym Pocztowym w Lublinie – mówi Deruś i dodaje, że odbiorcy paczek mieszkają w Polsce.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama