Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STUDNIÓWKA 2026 - zobacz galerię zdjęć!
Reklama

Wystawa fotografii Grzegorza Jankowskiego

W poniedziałek, 6 lutego o godz. 17 w Galerii 31 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Braci Wieniawskich 5) zostanie zorganizowany wernisaż wystawy fotografii Grzegorza Jankowskiego "Cztery pory roku w dolinie".
Wystawa fotografii Grzegorza Jankowskiego

Autor: materiały organizatora

Grzegorz Jankowski jest fotografem, dziennikarzem, regionalistą, członkiem Okręgu Lubelskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody i kraśnickiego Fotoklubu.

Od lat odwiedza z aparatem dolinę Wyżnicy, ale - jak przekonuje - dopiero spojrzenie z perspektywy drona umożliwia zobaczenie jej w nowej odsłonie.

- Każda z pór roku, ale też pór dnia, daje możliwość zobaczenia krajobrazu doliny w różnych odsłonach i odmiennym klimacie: jesienne mgły, świeża zieleń, nagie drzewa przykryte przez śnieg, zamarznięta woda - to wszystko w jednym miejscu. Rozmaite kształty, kolory, wzory - to wszystko wyczarowane przez naturę - dodaje Grzegorz Jankowski.

Wystawę "Cztery pory roku w dolinie" będzie można podziwiać do końca lutego.


Podziel się
Oceń

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama