Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tragedia podczas wycinki. 51-latek przygnieciony przez drzewo

Tragedia podczas wycinki drzew. Nie żyje 51-latek.
Tragedia podczas wycinki. 51-latek przygnieciony przez drzewo
zdjęcie ilustracyjne

Autor: Pixabay

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w poniedziałek w gminie Dołhobyczów.  - 51-latek podczas wycinki drzew został przygnieciony przez drzewo. Na skutek poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu - relacjonuje aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej komendy.

Okoliczności wypadku we wsi Liwcze policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratury. Ciało mężczyzny poddane będzie badaniom sekcyjnym.


Podziel się
Oceń

Reklama