Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Icemania idzie na letnią przerwę. Przed nami ostatni weekend z lodowiskiem

Powoli zbliżamy się do końca sezonu na lubelskim lodowisku. W ostatni weekend MOSiR przygotował promocje i atrakcje dla odwiedzających.
Icemania idzie na letnią przerwę. Przed nami ostatni weekend z lodowiskiem

Autor: PM/archiwum

Weekend 22 i 23 marca będzie ostatnim weekendem funkcjonowania lodowiska Icemania w sezonie 2024/2025. 

Przez dwa dni na odwiedzających czeka moc atrakcji i sportowej rywalizacji.

W sobotę z lodowiska będzie można korzystać do godziny 18. O 18.30 na lód wyjadą drużyny LHT Lublin i Torpeda Warszawa, którzy zmierzą się w finałowej rozgrywce. O 21.45 lodowisko zaprasza na „Nocną Jazdę” dla zaawansowanych łyżwiarzy.

– Nocna Jazda dedykowana jest łyżwiarzom którzy ukończyli 13 lat i mogą samodzielnie korzystać z lodowiska. Wejście na specjalny bilet „no limit” w cenie 25 zł (bilet normalny) i 19 zł (bilet ulgowy) – informuje Aleksandra Romańska z lubelskiego MOSiR-u.

W niedzielę natomiast przez cały dzień na lodowisku będzie można spotkać członków lubelskich klubów łyżwiarskich, którzy będą pomagać i dzielić się swoim doświadczeniem. Zaplanowane są także ciekawe konkursy.

O godzinie 16.30 zacznie się „Kids Disco” – prawdziwa gratka dla najmłodszych. Lodowisko rozświetlą kolorowe światła, a jazdę umilą dziecięce hity.

Niedziela to także promocje. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, tego dnia przy zakupie biletu rodzinnego, wypożyczenie łyżew oraz kasku będzie gratis i nic za to nie zapłacimy.

 


Podziel się
Oceń

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama