Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bus uderzył w słup. Jechało nim osiem osób

Pasażerski bus wypadł z drogi, przewrócił się na bok i rozbił o słup energetyczny. Do tego zdarzenia doszło dzisiaj o świcie w Ruszowie koło Zamościa.
Bus uderzył w słup. Jechało nim osiem osób

Autem, które rozbiło się w gminie Łabunie, podróżowało osiem osób. Nie wiadomo na razie z jakiego powodu 33-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Ustaleniem przyczyn i okoliczności zajmuje się policja.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, choć stłuczka wyglądała bardzo groźnie. Policjanci przebadali kierowcę alkomatem. Był trzeźwy.

Na miejsce ściągnięto od razu również ekipę z zakładu energetycznego. Jego pracownicy wymienili słup na nowy.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Reklama