Ul. Północna: Zderzenie seata i mazdy
Kierująca seatem wyjeżdżając z parkingu przy ul. Północnej zderzyła się z osobową mazdą. Kobieta trafiła do szpitala. - Obaj kierowcy byli trzeźwi - informuje dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
- 13.03.2014 19:25

Data dodania:
13.03.2014 19:25
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze