Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ul. Północna: Zderzenie seata i mazdy

Kierująca seatem wyjeżdżając z parkingu przy ul. Północnej zderzyła się z osobową mazdą. Kobieta trafiła do szpitala. - Obaj kierowcy byli trzeźwi - informuje dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Ul. Północna: Zderzenie seata i mazdy

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama