Do wypadku doszło na ulicy Kunickiego tuż za wiaduktem kolejowym.
Motocyklista próbował ominąć samochód, który zajechał mu drogę. Uderzył w forda.
Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Wypadek na ul. Kunickiego. Jedna osoba ranna
W piątek po południu kierowca motocykla zderzył się z autem z samochodem osobowym. Mężczyzna trafił do szpitala.
- 14.06.2014 08:00

Data dodania:
14.06.2014 08:00
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze