Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wiadomości

Na co dzień dba o bezpieczeństwo na drogach. Po godzinach bialska policjantka szyje maseczki ochronne

Na co dzień dba o bezpieczeństwo na drogach. Po godzinach bialska policjantka szyje maseczki ochronne

Sierż. szt. Izabela Zazula z bialskiej drogówki dba nie tylko o bezpieczeństwo ludzi na drogach. W wolnym czasie szyje maseczki ochronne dla służby zdrowia oraz pracowników opieki społecznej. 21.04.2020 19:08
Kasjerka z banku chora na COVID-19. Sanepid zbadał pozostałych pracowników

Kasjerka z banku chora na COVID-19. Sanepid zbadał pozostałych pracowników

Z powodu wykrycia koronawirusa u pracownicy Banku Spółdzielczego w Końskowoli, placówka od tygodnia pozostaje zamknięta. Zgodnie z decyzją sanepidu, przebadano już pozostały personel oddziału, a także osoby, które mogły mieć kontakt z zakażoną. Wyniki są optymistyczne. 21.04.2020 18:55
Aktualna sytuacja epidemiologiczna w woj. lubelskim. Stan na 21 kwietnia

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w woj. lubelskim. Stan na 21 kwietnia

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w woj. lubelskim. Najnowszy raport i mapy Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie. 21.04.2020 18:24
Wybili szybę w Prokuraturze Rejonowej w Chełmie. Szuka ich policja

Wybili szybę w Prokuraturze Rejonowej w Chełmie. Szuka ich policja

Chełmscy policjanci poszukują wandala, który w miniony weekend zdewastował drzwi wejściowe do budynku przy ul. Sienkiewicza, gdzie mieszczą się siedziby Prokuratury Rejonowej i ośrodka zamiejscowego Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Straty są poważne, bo wartość zbitej szyby w drzwiach oszacowano na 1500 zł. 21.04.2020 18:02
Zmarło 16 chorych na COVID-19 w Polsce. 119 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Zmarło 16 chorych na COVID-19 w Polsce. 119 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

16 ofiar śmiertelnych oraz 119 nowych przypadków zakażenia koronawirusem - Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze informacje o stanie epidemiologicznym w Polsce. 21.04.2020 17:38
Za kratami też szyją maseczki. W akcję włączyli się więźniowie z Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej

Za kratami też szyją maseczki. W akcję włączyli się więźniowie z Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej

W Zakładzie Karnym w Białej Podlaskiej osadzeni zaczęli szyć maseczki ochronne. Na początek trafią one do pracowników więzienia. Ta akcja trwa już w innych lubelskich jednostkach. 21.04.2020 17:20
Zjeżdżał na stację paliw, kiedy wjechał w niego inny samochód. W efekcie auto dachowało

Zjeżdżał na stację paliw, kiedy wjechał w niego inny samochód. W efekcie auto dachowało

31-latek rozpoczął wyprzedzanie i wjechał w jadące przed nim auto, które skręcało na stację paliw. W efekcie uderzony pojazd dachował. Na szczęście obu kierowcom nic się nie stało. 21.04.2020 16:32
Rośnie pomoc dla puławskiego szpitala. Nowy aparat od producenta mebli

Rośnie pomoc dla puławskiego szpitala. Nowy aparat od producenta mebli

Do coraz dłuższej listy firm i organizacji, które włączyły się w pomoc dla szpitala zakaźnego w Puławach, dołączyła spółka Agata S.A. Producent mebli w tym tygodniu podarował puławskiej placówce aparat do zabiegów nerkozastępczych. Sprzęt jest warty prawie 110 tys. zł. 21.04.2020 15:46
Producent kwiatów z woj. lubelskiego walczy z kryzysem. "Zachowanie miejsc pracy to nasz priorytet"

Producent kwiatów z woj. lubelskiego walczy z kryzysem. "Zachowanie miejsc pracy to nasz priorytet"

Z powodu koronawirusa straty notuje JMP Flowers, jeden z największych producentów kwiatów w naszej części Europy. Kierownictwo tej rodzinnej firmy ze Stężycy oczekuje rychłego odblokowania gospodarki. Zwolnienia pracowników na razie nie wchodzą w grę. 21.04.2020 15:44
Chełm: Skrzyżowanie ulicy Dreszera z Reformacką zamknięte. Drogowcy kończą remont

Chełm: Skrzyżowanie ulicy Dreszera z Reformacką zamknięte. Drogowcy kończą remont

Na kilka dni drogowcy zamknęli skrzyżowanie ulic Generała Gustawa Orlicz-Dreszera z ul. Reformacką w centrum Chełma. 21.04.2020 15:33
Wojskowi medycy z Polski lecą na misję do Słowenii. Chcą poszerzyć doświadczenie w walce z koronawirusem

Wojskowi medycy z Polski lecą na misję do Słowenii. Chcą poszerzyć doświadczenie w walce z koronawirusem

Polscy medycy od środy do piątku będą przebywać w Słowenii w ramach misji szkoleniowo-medycznej - poinformował we wtorek Wojskowy Instytut Medyczny. Celem misji jest m.in. wymiana wiedzy i doświadczeń w zakresie sposobów i warunków udzielania pomocy ofiarom epidemii SARS-CoV-2. 21.04.2020 15:25
Policjanci z III Komisariatu w Lublinie wracają do zdrowia. Kilku z nich pełni już służbę

Policjanci z III Komisariatu w Lublinie wracają do zdrowia. Kilku z nich pełni już służbę

Poprawia się stan chorych policjantów z III Komisariatu w Lublinie. Kilku mundurowych z tej jednostki już wyzdrowiało. W poniedziałek wrócili do służby. 21.04.2020 15:15

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama

WIDEO

Reklama