Kasjerka z banku chora na COVID-19. Sanepid zbadał pozostałych pracowników
Z powodu wykrycia koronawirusa u pracownicy Banku Spółdzielczego w Końskowoli, placówka od tygodnia pozostaje zamknięta. Zgodnie z decyzją sanepidu, przebadano już pozostały personel oddziału, a także osoby, które mogły mieć kontakt z zakażoną. Wyniki są optymistyczne.
21.04.2020 18:55