Lubelski Klub Jeździecki opuścił teren nad Bystrzycą. Jedne konie odjechały, czy pojawią się inne?
Opustoszały stajnie na nadrzecznym terenie opuszczanym przez Lubelski Klub Jeździecki, który obiecał zwolnić te nieruchomości do końca marca. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia, że chce, aby w przyszłości była tu prowadzona działalność związana z jeździectwem.
15.03.2020 11:40