Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Na sygnale

Groził zabójstwem kobiecie. Już siedzi, czeka go proces

Groził zabójstwem kobiecie. Już siedzi, czeka go proces

Te groźby były na tyle poważne, że mieszkanka powiatu ryckiego bała się o swoje życie. Dlatego zaalarmowała policję. 42-letni sprawca został zatrzymany i aresztowany. Czeka go proces, a później wyrok. 12.10.2025 12:54
Tak mu się śpieszyło, że musiał oddać prawo jazdy

Tak mu się śpieszyło, że musiał oddać prawo jazdy

Ograniczenia prędkości to nie jest niczyje widzimisię, ale dbałość o bezpieczeństwo na drogach. problem w tym, że wielu kierowców to lekceważy. Tak jak młody mieszkaniec powiatu puławskiego. 12.10.2025 12:00
Tragiczny wypadek w Kościeniewiczach. Nie żyje 49-latka

Tragiczny wypadek w Kościeniewiczach. Nie żyje 49-latka

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w piątek po południu w miejscowości Kościeniewicze. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 49-letnia kobieta kierująca oplem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze. Samochód uderzył w przydrożne drzewo. 11.10.2025 18:00
Audi wpadło do rowu w Karczmiskach. 19-latka miała dużo szczęścia

Audi wpadło do rowu w Karczmiskach. 19-latka miała dużo szczęścia

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj (10.10) po południu w Karczmiskach na drodze powiatowej prowadzącej w kierunku Wilkowa. 11.10.2025 14:48
Służbowy instynkt nie zawiódł. Funkcjonariuszki pomogły zatrzymać pijanego kierowcę

Służbowy instynkt nie zawiódł. Funkcjonariuszki pomogły zatrzymać pijanego kierowcę

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 34-letni mieszkaniec Cieszyna, który został zatrzymany przez włodawskich policjantów. Mężczyzna kierował Renault Master, stwarzając poważne zagrożenie na drodze. 11.10.2025 11:31
Śmiertelny wypadek na torach. Nie żyje mężczyzna

Śmiertelny wypadek na torach. Nie żyje mężczyzna

W piątek wieczorem na torach w Lubartowie doszło do tragicznego wypadku. Szynobus relacji Lublin–Łuków potrącił 34-letniego mieszkańca miasta 11.10.2025 07:42
Wypadek z dużą liczbą poszkodowanych na A2. Spektakularne ćwiczenia wielu służb

Wypadek z dużą liczbą poszkodowanych na A2. Spektakularne ćwiczenia wielu służb

Wypadek autobusu na autostradzie. Ponad 30 poszkodowanych. W kolizji wzięły też udział inne samochody. Tak wyglądał scenariusz ćwiczeń „reagowania kryzysowego służb ratowniczych”, które w czwartek przeprowadzono na nieczynnej jeszcze A2 niedaleko Białej Podlaskiej. 10.10.2025 09:14
Budowlańcy znaleźli granat z czasów II wojny światowej. Ewakuowano mieszkańców

Budowlańcy znaleźli granat z czasów II wojny światowej. Ewakuowano mieszkańców

Podczas prac przy budowie kanalizacji w Górze Puławskiej robotnicy natrafili na granat moździerzowy z czasów II wojny światowej. Na miejsce natychmiast wezwano policję i saperów. Kilku mieszkańców musiało opuścić swoje domy. 09.10.2025 20:23
Pił piwo na ulicy, a w plecaku miał kilogram narkotyków. Grozi mu 10 lat więzienia

Pił piwo na ulicy, a w plecaku miał kilogram narkotyków. Grozi mu 10 lat więzienia

Policjanci z Lublina zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który miał przy sobie ponad kilogram narkotyków. Wpadł przez… piwo, które pił na ulicy. Grozi mu do 10 lat więzienia. 09.10.2025 17:51
Dwóch kierowców, dwa rekordy i dwa zatrzymane prawa jazdy

Dwóch kierowców, dwa rekordy i dwa zatrzymane prawa jazdy

W ciągu kilku godzin w spokojnej miejscowości Kozubata policjanci z włodawskiej drogówki zatrzymali dwóch kierowców, którzy kompletnie zapomnieli o ograniczeniach. 122 km/h i 102 km/h w terenie zabudowanym – tyle mieli na licznikach. Obaj zapłacą słono i przez trzy miesiące nigdzie już nie pojadą. 09.10.2025 11:41
Z samochodów została miazga. Cztery osoby ciężko ranne

Z samochodów została miazga. Cztery osoby ciężko ranne

Cztery osoby, w tym dwoje dzieci to poszkodowani w wypadku, który wczoraj wieczorem (8 października) wydarzył się w Woli Dużej niedaleko Biłgoraja. 09.10.2025 11:18
Wysypywał niebezpieczne odpady pod lasem. 50-latkowi grozi 10 lat więzienia

Wysypywał niebezpieczne odpady pod lasem. 50-latkowi grozi 10 lat więzienia

Lepik, papa, wełna mineralna - to odpady uznawane za niebezpieczne, z którymi należy postępować w odpowiedni sposób. A mieszkaniec powiatu lubartowskiego wywoził je pod las, do dawnego wyrobiska piachu. Wpadł na gorącym uczynku. 09.10.2025 11:00

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama

WIDEO

Reklama