Albo jej nie lubią, albo pokochali za mocno. Ławka-Polska w Lublinie już uszkodzona
Stoi zaledwie dwa dni, ale już jest uszkodzona. Ławka w kształcie Polski, zamontowana w centrum Lublina wyglądała w piątek rano jak miejsce dla amatorów piwa pod chmurką. Na pl. Teatralnym ma stać do końca listopada.
09.09.2022 16:31