Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polityka

27 czerwca 2022 r.
7:21

"Ja nie jestem Władysław, ja jestem Zosia". Prezes PiS znowu żartuje z osób LGBT+

Autor: Zdjęcie autora TVN24/x-news
79 20 A A

Grudziądz (woj. kujawsko-pomorskie). Prezes Prawa i Sprawiedliwości po raz kolejny żartował z osób LGBT+.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Wyobraźmy sobie, że ktoś z panów przychodzi do swojej pracy i mówi: "Ja nie jestem Władysław, ja jestem Zosia". I według tego, co nam zalecają z Zachodu, wszyscy powinni się temu podporządkować - powiedział Jarosław Kaczyński podczas niedzielnego wiecu w Grudziądzu prezes PiS. Jak dodał, "nie mamy zamiaru zaglądać nikomu do sypialni, ale jednocześnie chcemy utrzymać normalność".

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Iwon44 / 29 czerwca 2022 r. o 10:06
Jarek, ty nawet c&ujem nie jesteś!
Avatar
___K___ / 28 czerwca 2022 r. o 08:18
nikt nie może narzucać akceptacji ideologii lgbt i dziwactw - TAK LGBT TO IDEOLOGIA Z CAŁĄ OTOCZKĄ I WSPIERAJĄCYMI JĄ AGENDAMI
Najwyraźniej nie rozyumiesz pojęcia "ideologia", a jedynie powtarzasz swoje PiSowsko-katolskie farmazony. Ideologią jest każda religia, poglądy każdej partii politycznej, ale nie tożsamość seksualna. Polska idiotyzmem stoi...
To są skrajne głupoty związane z nieznajomością polszczyzny oraz uporem by powtarzać w kółko zwoje powiedzonka-zaklęcia. Głupki nie są w stanie zrozumieć że "lesbijki-geje-biseksualni-transpłciowi" ("LGBT") to nazwa pewnych ludzi, a nie żadna "ideologia". Powtarzają za swoim czarownikiem-kłamczuchem to samo zaklęcie. I bezczelnie acz kłamliwie mnożą rojenia, że ktoś im narzuca homoseksualizm itd. ("dziwactwa")...
A może to jest celowa narracja, która przygotowuje grunt pod comming out Jarka, który kiedyś powie, że walczył z LGBT [jak z komuną ;-)] i specjalnie, w odwecie, go homoseksualizmem "zarazili"? :-)
A może to jest celowa narracja, która przygotowuje grunt pod comming out Jarka, który kiedyś powie, że walczył z LGBT [jak z komuną ;-)] i specjalnie, w odwecie, go homoseksualizmem "zarazili"? :-) rozwiń
Avatar
Labydnik / 28 czerwca 2022 r. o 07:54
nikt nie może narzucać akceptacji ideologii lgbt i dziwactw - TAK LGBT TO IDEOLOGIA Z CAŁĄ OTOCZKĄ I WSPIERAJĄCYMI JĄ AGENDAMI
Najwyraźniej nie rozyumiesz pojęcia "ideologia", a jedynie powtarzasz swoje PiSowsko-katolskie farmazony. Ideologią jest każda religia, poglądy każdej partii politycznej, ale nie tożsamość seksualna. Polska idiotyzmem stoi...
 To są skrajne głupoty związane z nieznajomością polszczyzny oraz uporem by powtarzać w kółko zwoje powiedzonka-zaklęcia. Głupki nie są w stanie zrozumieć że "lesbijki-geje-biseksualni-transpłciowi" ("LGBT") to nazwa pewnych ludzi, a nie żadna "ideologia". Powtarzają za swoim czarownikiem-kłamczuchem to samo zaklęcie. I bezczelnie acz kłamliwie mnożą rojenia, że ktoś im narzuca homoseksualizm itd. ("dziwactwa")... 
 To są skrajne głupoty związane z nieznajomością polszczyzny oraz uporem by powtarzać w kółko zwoje powiedzonka-zaklęcia. Głupki nie są w stanie zrozumieć że "lesbijki-geje-biseksualni-transpłciowi" ("LGBT") to nazwa pewnych ludzi, a nie żadna "ideologia". Powtarzają za swoim czarownikiem-kłamczuchem to samo zaklęcie. I bezczelnie acz kłamliwie mnożą rojenia, że ktoś im narzuca homoseksualizm itd. ("dziwactwa")...  rozwiń
Avatar
___K___ / 28 czerwca 2022 r. o 07:33
nikt nie może narzucać akceptacji ideologii lgbt i dziwactw - TAK LGBT TO IDEOLOGIA Z CAŁĄ OTOCZKĄ I WSPIERAJĄCYMI JĄ AGENDAMI
Najwyraźniej nie rozyumiesz pojęcia "ideologia", a jedynie powtarzasz swoje PiSowsko-katolskie farmazony. Ideologią jest każda religia, poglądy każdej partii politycznej, ale nie tożsamość seksualna. Polska idiotyzmem stoi...
Avatar
___K___ / 27 czerwca 2022 r. o 18:07
nikt nie może narzucać akceptacji ideologii lgbt i dziwactw
Idźmy dalej - nikt nie powinien narzucać nikomu żadnej ideologii. Natomiast ja nie widzę, gdzie niby jkest narzucana komukolwiek ideologia LGBT. Możesz podać przykłady?
Avatar
zibi_123 / 27 czerwca 2022 r. o 16:32
jarus ty nie jestes ani lgbt ani nie jestes mezczyzna Prawdziwy chlop ma zone i dzieci konto w banku prawko i samochod TY NIE MASZ NIC JESTES ZEREM DO KWADRATU jak sie nie wstydzisz isc do kosciola i spowiedzi
Avatar
Labydnik / 27 czerwca 2022 r. o 12:34
Chce zająć ludzi jakimś wymyślonymi głupstwami, by nie myśleli o prawdziwym nieszczęściu: drożyźnie i utracie siły nabywczej "oszczędności całego życia". Gdzie w Polsce przyszedł do pracy Władysław i oznajmił, że jest Zosią? O tyle ma słuszność, że jeśli uzna się jakąś prostą zasadę rozróżniania płci dla ułatwienia życia społeczeństwu, np. przyrodzoną zdolność bądź do zapładniania, bądź rodzenia, to potem można się tego trzymać i co najwyżej wprowadzać do tego drobne poprawki. Gość mający narządy rozpłodu (własnymi plemnikami) może się przedstawiać: "Władysław wg papierów, dla przyjaciół Zosia".
Chce zająć ludzi jakimś wymyślonymi głupstwami, by nie myśleli o prawdziwym nieszczęściu: drożyźnie i utracie siły nabywczej "oszczędności całego życia". Gdzie w Polsce przyszedł do pracy Władysław i oznajmił, że jest Zosią? O tyle ma słuszność, że jeśli uzna się jakąś prostą zasadę rozróżniania płci dla ułatwienia życia społeczeństwu, np. przyrodzoną zdolność bądź do zapładniania, bądź rodzenia, to potem można się tego trzymać i co najwyżej wprowadzać do tego drobne poprawki. Gość mający narządy rozpłodu (własnymi plemnikami) może... rozwiń
Avatar
___K___ / 27 czerwca 2022 r. o 12:33
Zosia. czy Balbina?
Avatar
TECZOWY--ZSL / 27 czerwca 2022 r. o 12:22
Sąd w Osace ogłasza konstytucyjny zakaz małżeństw osób tej samej płci. "Polska będzie drugą Japonią" - pamiętacie ?
Avatar
luoi / 27 czerwca 2022 r. o 12:18
Wypad pisiory nigdy wiecej przy korycie rozdawac umiecie tym nierobom 500 300 i inne plusy dość
Avatar
Iwon44 / 29 czerwca 2022 r. o 10:06
Jarek, ty nawet c&ujem nie jesteś!
Avatar
___K___ / 28 czerwca 2022 r. o 08:18
nikt nie może narzucać akceptacji ideologii lgbt i dziwactw - TAK LGBT TO IDEOLOGIA Z CAŁĄ OTOCZKĄ I WSPIERAJĄCYMI JĄ AGENDAMI
Najwyraźniej nie rozyumiesz pojęcia "ideologia", a jedynie powtarzasz swoje PiSowsko-katolskie farmazony. Ideologią jest każda religia, poglądy każdej partii politycznej, ale nie tożsamość seksualna. Polska idiotyzmem stoi...
To są skrajne głupoty związane z nieznajomością polszczyzny oraz uporem by powtarzać w kółko zwoje powiedzonka-zaklęcia. Głupki nie są w stanie zrozumieć że "lesbijki-geje-biseksualni-transpłciowi" ("LGBT") to nazwa pewnych ludzi, a nie żadna "ideologia". Powtarzają za swoim czarownikiem-kłamczuchem to samo zaklęcie. I bezczelnie acz kłamliwie mnożą rojenia, że ktoś im narzuca homoseksualizm itd. ("dziwactwa")...
A może to jest celowa narracja, która przygotowuje grunt pod comming out Jarka, który kiedyś powie, że walczył z LGBT [jak z komuną ;-)] i specjalnie, w odwecie, go homoseksualizmem "zarazili"? :-)
A może to jest celowa narracja, która przygotowuje grunt pod comming out Jarka, który kiedyś powie, że walczył z LGBT [jak z komuną ;-)] i specjalnie, w odwecie, go homoseksualizmem "zarazili"? :-) rozwiń
Avatar
Labydnik / 28 czerwca 2022 r. o 07:54
nikt nie może narzucać akceptacji ideologii lgbt i dziwactw - TAK LGBT TO IDEOLOGIA Z CAŁĄ OTOCZKĄ I WSPIERAJĄCYMI JĄ AGENDAMI
Najwyraźniej nie rozyumiesz pojęcia "ideologia", a jedynie powtarzasz swoje PiSowsko-katolskie farmazony. Ideologią jest każda religia, poglądy każdej partii politycznej, ale nie tożsamość seksualna. Polska idiotyzmem stoi...
 To są skrajne głupoty związane z nieznajomością polszczyzny oraz uporem by powtarzać w kółko zwoje powiedzonka-zaklęcia. Głupki nie są w stanie zrozumieć że "lesbijki-geje-biseksualni-transpłciowi" ("LGBT") to nazwa pewnych ludzi, a nie żadna "ideologia". Powtarzają za swoim czarownikiem-kłamczuchem to samo zaklęcie. I bezczelnie acz kłamliwie mnożą rojenia, że ktoś im narzuca homoseksualizm itd. ("dziwactwa")... 
 To są skrajne głupoty związane z nieznajomością polszczyzny oraz uporem by powtarzać w kółko zwoje powiedzonka-zaklęcia. Głupki nie są w stanie zrozumieć że "lesbijki-geje-biseksualni-transpłciowi" ("LGBT") to nazwa pewnych ludzi, a nie żadna "ideologia". Powtarzają za swoim czarownikiem-kłamczuchem to samo zaklęcie. I bezczelnie acz kłamliwie mnożą rojenia, że ktoś im narzuca homoseksualizm itd. ("dziwactwa")...  rozwiń
Avatar
___K___ / 28 czerwca 2022 r. o 07:33
nikt nie może narzucać akceptacji ideologii lgbt i dziwactw - TAK LGBT TO IDEOLOGIA Z CAŁĄ OTOCZKĄ I WSPIERAJĄCYMI JĄ AGENDAMI
Najwyraźniej nie rozyumiesz pojęcia "ideologia", a jedynie powtarzasz swoje PiSowsko-katolskie farmazony. Ideologią jest każda religia, poglądy każdej partii politycznej, ale nie tożsamość seksualna. Polska idiotyzmem stoi...
Avatar
___K___ / 27 czerwca 2022 r. o 18:07
nikt nie może narzucać akceptacji ideologii lgbt i dziwactw
Idźmy dalej - nikt nie powinien narzucać nikomu żadnej ideologii. Natomiast ja nie widzę, gdzie niby jkest narzucana komukolwiek ideologia LGBT. Możesz podać przykłady?
Avatar
zibi_123 / 27 czerwca 2022 r. o 16:32
jarus ty nie jestes ani lgbt ani nie jestes mezczyzna Prawdziwy chlop ma zone i dzieci konto w banku prawko i samochod TY NIE MASZ NIC JESTES ZEREM DO KWADRATU jak sie nie wstydzisz isc do kosciola i spowiedzi
Avatar
Labydnik / 27 czerwca 2022 r. o 12:34
Chce zająć ludzi jakimś wymyślonymi głupstwami, by nie myśleli o prawdziwym nieszczęściu: drożyźnie i utracie siły nabywczej "oszczędności całego życia". Gdzie w Polsce przyszedł do pracy Władysław i oznajmił, że jest Zosią? O tyle ma słuszność, że jeśli uzna się jakąś prostą zasadę rozróżniania płci dla ułatwienia życia społeczeństwu, np. przyrodzoną zdolność bądź do zapładniania, bądź rodzenia, to potem można się tego trzymać i co najwyżej wprowadzać do tego drobne poprawki. Gość mający narządy rozpłodu (własnymi plemnikami) może się przedstawiać: "Władysław wg papierów, dla przyjaciół Zosia".
Chce zająć ludzi jakimś wymyślonymi głupstwami, by nie myśleli o prawdziwym nieszczęściu: drożyźnie i utracie siły nabywczej "oszczędności całego życia". Gdzie w Polsce przyszedł do pracy Władysław i oznajmił, że jest Zosią? O tyle ma słuszność, że jeśli uzna się jakąś prostą zasadę rozróżniania płci dla ułatwienia życia społeczeństwu, np. przyrodzoną zdolność bądź do zapładniania, bądź rodzenia, to potem można się tego trzymać i co najwyżej wprowadzać do tego drobne poprawki. Gość mający narządy rozpłodu (własnymi plemnikami) może... rozwiń
Avatar
___K___ / 27 czerwca 2022 r. o 12:33
Zosia. czy Balbina?
Avatar
TECZOWY--ZSL / 27 czerwca 2022 r. o 12:22
Sąd w Osace ogłasza konstytucyjny zakaz małżeństw osób tej samej płci. "Polska będzie drugą Japonią" - pamiętacie ?
Avatar
luoi / 27 czerwca 2022 r. o 12:18
Wypad pisiory nigdy wiecej przy korycie rozdawac umiecie tym nierobom 500 300 i inne plusy dość
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kreml manipuluje nie tylko w Rosji. Jak to robi za granicą?
Reportaż Uwagi! TVN
film

Kreml manipuluje nie tylko w Rosji. Jak to robi za granicą?

Kreml od lat, za pomocą kanału Russia Today, fabryk trolli oraz influencerów, manipuluje zagraniczną opinią publiczną. Jak to robi? W dzisiejszej Uwadze! reportaż w cyklu „Tu mówi Moskwa”.

Milionerów w Lubelskiem przybywa. Jeden miał do zapłacenia 15,6 mln zł podatku

Milionerów w Lubelskiem przybywa. Jeden miał do zapłacenia 15,6 mln zł podatku

Mimo pandemicznego roku w Lubelskim przybyło milionerów. Z naszych zeznań wynika też, że dużo więcej zapłaciliśmy podatków, byliśmy też bardziej hojni i bardzo, ale to bardzo polubiliśmy ulgę, dzięki której możemy zaoszczędzić na wymianie okien, drzwi, czy pieca.

Kiedy pojedziemy nowym mostem na Wieprzu?

Kiedy pojedziemy nowym mostem na Wieprzu?

Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 801 w Dęblinie zbliża się do końca. Jej otwarcie przewidziane jest na wiosnę przyszłego roku. W planach jest również budowa nowego mostu na Wieprzu w Borowej oraz rozbiórka istniejącej przeprawy.

Kino Perła: "Pianista"
12 sierpnia 2022, 21:00

Kino Perła: "Pianista"

Słynny film Romana Polańskiego, "Pianista", będzie można zobaczyć na początek kolejnego weekendu w Kinie Perła (ul. Bernardyńska 15).

Misja Dubaj za miliony złotych. Efekty znikome, nagrody urzędnikom wypłacone
Pierwsza strona dziennika
galeria

Misja Dubaj za miliony złotych. Efekty znikome, nagrody urzędnikom wypłacone

Ponad 2,2 mln złotych kosztowała prezentacja naszego regionu podczas tygodnia lubelskiego na Expo 2020 w Dubaju. Mimo braku wymiernych gospodarczych efektów tej misji, 13 pracowników Urzędu Marszałkowskiego otrzymało nagrody uznaniowe.

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 8 sierpnia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 8 sierpnia 2022 r.

Motor Lublin rozbił u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. O medale powalczy z pozycji lidera

Motor Lublin rozbił u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. O medale powalczy z pozycji lidera

Motor Lublin zakończył rundę zasadniczą efektownym zwycięstwem na własnym torze. W niedzielę podopieczni duetu Maciej Kuciapa-Jacek Ziółkowski rozbili Moje Bermudy Stal Gorzów 59:31, a w dwumeczu 105:75. „Koziołki” przystąpią do play-off z pozycji lidera stawki

Olivier już jest gotowy. Teraz czas, żeby dla niego zagrać w Hrubieszowie

Olivier już jest gotowy. Teraz czas, żeby dla niego zagrać w Hrubieszowie

Jeden turnus rehabilitacyjny to minimum 3 tys. zł. Fotelik samochodowy dla niepełnosprawnego dziecka – 6 tys., wypożyczenie urządzenia, które spionizuje chłopca – drugie tyle. A jeszcze koszty dojazdów na zajęcia, dodatkowe lekcje... Wydatków jest mnóstwo. Ale dzięki piłkarskiej imprezie, rodzicom Oliviera będzie choć trochę łatwiej.

Piker Open Summer Jumping Cup. Czyli świetna zabawa na koniach
zdjęcia
galeria

Piker Open Summer Jumping Cup. Czyli świetna zabawa na koniach

W weekend odbyły się zawody jeździeckie, które były pierwszym etapem zmagań. Piker Open Summer Jumping Cup.

Bliżej roślin w Ogrodzie Botanicznym UMCS
zdjęcia
galeria

Bliżej roślin w Ogrodzie Botanicznym UMCS

W niedzielę w Ogrodzie Botanicznym UMCS odbyło się Święto Botaniki. Wydarzenie, będące częścią obchodów Jubileuszu 100-lecia Polskiego Towarzystwa Botanicznego oraz corocznych obchodów Roku Botaniki.

KS Wiązownica – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Eksperymentalna obrona zdała egzamin

KS Wiązownica – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Eksperymentalna obrona zdała egzamin

Mimo wielu problemów kadrowych Orlęta Spomlek na otwarcie nowego sezonu wywalczyły trzy punkty na trudnym terenie w Wiązownicy. Biało-zieloni pokonali beniaminka 2:1, a decydującą bramkę w końcówce strzelił Arkadiusz Maj