Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Radosnych Świąt Bożego Narodzenia naszym drogim Czytelnikom życzy Redakcja Dziennika Wschodniego
Reklama

Chciał tylko zabrać dziewczynę do domu. Skończyło się ostrym pobiciem

Dwoje mieszkańców powiatu lubelskiego odpowie za pobicie 31-latka.
Chciał tylko zabrać dziewczynę do domu. Skończyło się ostrym pobiciem

Autor: Archiwum / zdjęcie ilustracyjne

Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w Bychawie. Z ustaleń policjantów wynika, że 31-latek przyszedł po swoją dziewczynę, która była na imprezie alkoholowej ze znajomymi.

Kompanom kobiety nie spodobało się jednak, że dziewczyna miała zostać zabrana do domu. Nieporozumienie szybko przerodziło się w awanturę. Mężczyzna był bity i kopany po całym ciele przez 33-latkę i 34-latka.

–  Para bijąc pokrzywdzonego naraziła go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia oraz spowodowała ciężki uszczerbek na zdrowiu. Mężczyzna trafił do szpitala – relacjonuje komisarz Kamil Gołębiowski, rzecznik Komendy Miejskiej Policjiw  Lublinie.

Sprawcy usłyszeli zarzuty. Najbliższe 3 miesiące spędzą w tymczasowym areszcie. Grozi im do 10 lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama