Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Skuter wodny wjechał w turystkę z Lublina na plaży w Gdańsku

W niedzielę po południu na plaży w Gdańsku-Brzeźnie doszło do wypadku. Skuter wodny wjechał w 37-letnią kobietę z Lublina.
Skuter wodny wjechał w turystkę z Lublina na plaży w Gdańsku
- Zgłoszenie o wypadku dostaliśmy o godz. 14.15. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 36-letni mężczyzna, który kierował skuterem wodnym wjechał w 37-letnią mieszkankę Lublina. Kobieta doznała urazu żeber, przebywa w szpitalu, jej stan jest stabilny - informuje Aleksandra Siewert z gdańskiej policji.

Mężczyzna był trzeźwy, policja sprawdza dlaczego znalazł się tak blisko plaży.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama