Wielącza: Tir w rowie, cebula na drodze
Przewożący ciężarowym mercedesem warzywa i owoce 32-latek z Podkarpacia wylądował w przydrożnym rowie. Na drodze rozsypała się m.in. cebula.
- (lew)
- 17.06.2009 16:58
Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 5 w Wielączy pod Szczebrzeszynem.
- Kierowca tira z nieznanych na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przepust drogowy - informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.
Ciężarówka przewróciła się na lewy bok. Droga nie była zablokowana. Sprawca kolizji- z urazem nogi - został odwieziony do szpitala.
Mieszkaniec gminy Chorkówka był trzeźwy.
Data dodania:
17.06.2009 16:58
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze