Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dzieci z Hrubieszowa są bezpieczne w szkole i poza nią

Został opracowany przed dziewięciu laty przez Powiatową Bibliotekę Publiczną i Komendę Powiatową Policji w Hrubieszowie. Skierowany jest do dzieci i młodzieży powiatu hrubieszowskiego. W Hrubieszowskim Domu Kultury przeprowadzono kolejny finał programu \"Bezpieczna szkoła - Bezpieczny Powiat Hrubieszowski”.
- Nagrodą dla wszystkich dzieci, które doszły do finału powiatowego konkursu jest pięciodniowy wyjazd szkoleniowo-rekreacyjny do Zwierzynia nad Soliną - informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik hrubieszowskiej policji. Uroczystość uświetnił koncert zespołu Zorbas z Hrubieszowa, a także pokaz tresury psa służbowego, zaprezentowany przez policjanta i funkcjonariusza straży granicznej. Duży uśmiech na dziecięcych buziach wywołały \"misie policyjne”, które rozdawały słodycze (na zdjęciu). - Przeprowadzenie programu było możliwe dzięki wsparciu i zaangażowaniu wielu osób, instytucji i organizacji - dodaje Krystkowiak.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama