Reklama
Hrubieszów: Kierowcy cysterny się przysnęło
Dlatego wylądował w rowie. Nic mu się nie stało, natomiast ruch w miejscu kolizji przez około godzinę odbywał się wahadłowo.
- (lew)
- 19.06.2009 11:58
Kierujący pustą cysterną do przewożenia gazu 44-letni mieszkaniec Chełma przejeżdżał dzisiaj około o godz. 4 nad ranem przez Hrubieszów.
- Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna zasnął za kierownicą, dlatego przy ul. Zamojskiej wjechał do rowu - opowiada Edyta Krystkowiak, rzecznik hrubieszowskiej policji.
Do kolizji doszło na krajowej \"17” przy ul. Zamojskiej w Hrubieszowie. Kierowca, który był trzeźwy, wyszedł z opresji bez szwanku.
Data dodania:
19.06.2009 11:58
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze