Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Kierowcy cysterny się przysnęło

Dlatego wylądował w rowie. Nic mu się nie stało, natomiast ruch w miejscu kolizji przez około godzinę odbywał się wahadłowo.
Kierujący pustą cysterną do przewożenia gazu 44-letni mieszkaniec Chełma przejeżdżał dzisiaj około o godz. 4 nad ranem przez Hrubieszów. - Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna zasnął za kierownicą, dlatego przy ul. Zamojskiej wjechał do rowu - opowiada Edyta Krystkowiak, rzecznik hrubieszowskiej policji. Do kolizji doszło na krajowej \"17” przy ul. Zamojskiej w Hrubieszowie. Kierowca, który był trzeźwy, wyszedł z opresji bez szwanku.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama