Reklama
Lipowiec: Pożar domu po dogrzewaniu
Strachu najedli się mieszkańcy jednego z domów w tej miejscowości. W nocy z soboty na niedzielę napalili w piecu, bo zrobiło im się zimno. Okazało się jednak, że przewód kominowy był nieszczelny. Nad ranem budynek zaczął się palić.
- (bn)
- 21.06.2009 13:39
Natychmiast zawiadomiono strażaków. Przybyło 23 druhów z trzech zastępów. Ogień udało się zdusić.
Spłonęła jedynie futryna i część stropu. Nikomu z mieszkańców i strażaków nic się nie stało.
Data dodania:
21.06.2009 13:39
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze