Reklama
PZU ufundowało kombinezony hrubieszowskim strażakom
PZU Życie dofinansował zakup dwóch ubrań gazoszczelnych dla strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Hrubieszowie.
- (lew)
- 22.06.2009 10:46
- Otrzymaliśmy 8 tys. złotych dotacji, co stanowi dwie trzecie wartości zakupu - informuje Piotr Sendecki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Hrubieszowie.
Uniformy (na zdjeciu) używane są m.in. przy wyciekach niebezpiecznych cieczy i gazów oraz zagrożeniach biologicznych.
- W takim ubraniu strażak jest odizolowany od atmosfery, oddycha za pomocą aparatu ochrony dróg oddechowych, czyli butli i maski - opowiada Sendecki.
Hrubieszowska jednostka posiada obecnie cztery komplety ubrań gazoszczelnych.
Data dodania:
22.06.2009 10:46
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze