Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Chcieli siłą wejść do sklepu. Zatrzymała ich policja

Policjanci zatrzymali dwóch młodych mieszkańców Biłgoraja, którzy wcześniej na siłę próbowali wedrzeć się do sklepu spożywczo-przemysłowego przy ul. Cegielnianej.
Było po godz. 22 w sobotę. Widząc, że młodzieńcy są podpici i hałasują, właściciele placówki dali im do zrozumienia, że nie mają tu czego szukać. Ale klienci nie rezygnowali i na siłę próbowali wepchnąć się do sklepu. Jeden z nich wymachiwał na dodatek nożem. W końcu uciekli, ale powiadomieni o zamieszaniu policjanci zatrzymali ich szybko kilka ulic dalej. Przy 16-latku, który miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu, odnaleziono \"finkę”. Chłopcem zajmie się sąd rodzinny. Jego starszy o trzy lata kolega (ponad 2 promile alkoholu) odpowie za naruszenie miru domowego. Grozi za to rok wiezienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama