Reklama
Był pijany, nie miał prawa jazdy, więc uciekał przed policją
Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i bez prawa jazdy oraz zignorowanie policyjnego nakazu do zatrzymania odpowie przed sądem 27-letni mieszkaniec Komarowa.
- (lew)
- 22.06.2009 13:43
Dzisiejszej nocy przy ul. Lwowskiej w Zamościu policjanci \"drogówki” próbowali skontrolować volkswagena passata.
- Jeden z funkcjonariuszy dał latarką sygnał do zatrzymania, ale kierowca pomknął dalej - informuje Joanna Kopeć, rzecznik zamojskiej policji.
Funkcjonariusze wsiedli do radiowozu i ruszyli w pościg za uciekinierem, który nie zamierzał zwalniać, rozwijając prędkość do 150 km/h.
Zatrzymano go w Barchaczowie za Łabuniami. Mieszkaniec Komarowa miał w organizmie 2,04 promila alkoholu.
- Nie miał za to uprawnień do kierowania - mówi Kopeć.
Passat, w którym podróżowało jeszcze trzech pasażerów, trafił na policyjny parking.
Data dodania:
22.06.2009 13:43
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze