Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Był pijany, nie miał prawa jazdy, więc uciekał przed policją

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i bez prawa jazdy oraz zignorowanie policyjnego nakazu do zatrzymania odpowie przed sądem 27-letni mieszkaniec Komarowa.
Dzisiejszej nocy przy ul. Lwowskiej w Zamościu policjanci \"drogówki” próbowali skontrolować volkswagena passata. - Jeden z funkcjonariuszy dał latarką sygnał do zatrzymania, ale kierowca pomknął dalej - informuje Joanna Kopeć, rzecznik zamojskiej policji. Funkcjonariusze wsiedli do radiowozu i ruszyli w pościg za uciekinierem, który nie zamierzał zwalniać, rozwijając prędkość do 150 km/h. Zatrzymano go w Barchaczowie za Łabuniami. Mieszkaniec Komarowa miał w organizmie 2,04 promila alkoholu. - Nie miał za to uprawnień do kierowania - mówi Kopeć. Passat, w którym podróżowało jeszcze trzech pasażerów, trafił na policyjny parking.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama