Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kobło: Pijany maszerował środkiem drogi i tamował ruch

Prawie dwa promile alkoholu miał w organizmie 54-letni mieszkaniec Kobła k. Hrubieszowa. Za utrudnianie i tamowanie ruchu grozi mu mandat. Jeżeli go nie przyjmie, sprawa zostanie skierowana do sądu.
W niedzielę przejeżdżający przez Kobło oznakowanym radiowozem policjanci zauważyli pijanego przechodnia, który maszerował środkiem jezdni. Mężczyzna miał 1,98 promila i zdecydowanie był na \"nie”. - Odmówił podpisania protokołu badania stanu trzeźwości, jak i wezwania do stawiennictwa w komendzie - informuje Edyta Krystowiak, rzecznik hrubieszowskiej policji. Policjanci odwieźli pijanego delikwenta do domu. Za utrudnianie i tamowanie ruchu grozi mu mandat do 500 złotych. - Jeżeli nie stawi się w komendzie, skierujemy wniosek do Sądu Grodzkiego - zaznacza Krystowiak.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama