Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dyrektor hrubieszowskiego więzienia złowił puchar

Z pucharem ministra obrony narodowej wrócił z X Mistrzostw Wojska Polskiego w Wędkarstwie Spławikowym dyrektor Zakładu karnego w Hrubieszowie.
W zorganizowanych w Węgorzewie na Warmii i Mazurach mistrzostw podpułkownik Andrzej Klaudel nie miał sobie równych w kategorii zawodników spoza resortu obrony narodowej. - Bardzo wysoki poziom zawodów i duża konkurencja nie przeszkodziły w zajęciu zaszczytnego piątego miejsca w kategorii drużynowej wędkarzom reprezentującym naszą jednostkę - informuje Paweł Różyński, rzecznik prasowy ZK w Hrubieszowie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama