Dyrektor hrubieszowskiego więzienia złowił puchar
Z pucharem ministra obrony narodowej wrócił z X Mistrzostw Wojska Polskiego w Wędkarstwie Spławikowym dyrektor Zakładu karnego w Hrubieszowie.
- (lew)
- 22.06.2009 10:54
W zorganizowanych w Węgorzewie na Warmii i Mazurach mistrzostw podpułkownik Andrzej Klaudel nie miał sobie równych w kategorii zawodników spoza resortu obrony narodowej.
- Bardzo wysoki poziom zawodów i duża konkurencja nie przeszkodziły w zajęciu zaszczytnego piątego miejsca w kategorii drużynowej wędkarzom reprezentującym naszą jednostkę - informuje Paweł Różyński, rzecznik prasowy ZK w Hrubieszowie.
Data dodania:
22.06.2009 10:54
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze