Do Szczebrzeszyna \"zlecieli się\" absolwenci liceum pedagogicznego
Około 300 osób wzięło udział w zlocie absolwentów wszystkich roczników, działającego w Szczebrzeszynie w latach 1947 - 1969 Państwowego Liceum Pedagogicznego.
- (gat)
- 22.06.2009 08:56
W piątek absolwenci wzięli udział w mszy świętej w kościele św. Mikołaja koncelebrowanej przez księży - absolwentów szczebrzeszyńskiego Liceum Pedagogicznego, po mszy wszyscy przemaszerowali do Liceum Ogólnokształcącego (dawna siedziba Liceum Pedagogicznego) i wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2008/2009.
Organizatorzy zaplanowali także zwiedzanie szkoły, a po południu odwiedzali groby profesorów, koleżanek i kolegów na miejscowym cmentarzu. Wieczorem odbył się wieczorek wspomnieniowy.
W sobotę uczestnicy zjazdu zwiedzali Szczebrzeszyn.
Data dodania:
22.06.2009 08:56
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze