Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Do Szczebrzeszyna \"zlecieli się\" absolwenci liceum pedagogicznego

Około 300 osób wzięło udział w zlocie absolwentów wszystkich roczników, działającego w Szczebrzeszynie w latach 1947 - 1969 Państwowego Liceum Pedagogicznego.
W piątek absolwenci wzięli udział w mszy świętej w kościele św. Mikołaja koncelebrowanej przez księży - absolwentów szczebrzeszyńskiego Liceum Pedagogicznego, po mszy wszyscy przemaszerowali do Liceum Ogólnokształcącego (dawna siedziba Liceum Pedagogicznego) i wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2008/2009. Organizatorzy zaplanowali także zwiedzanie szkoły, a po południu odwiedzali groby profesorów, koleżanek i kolegów na miejscowym cmentarzu. Wieczorem odbył się wieczorek wspomnieniowy. W sobotę uczestnicy zjazdu zwiedzali Szczebrzeszyn.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama