Balbinka przeżyła wypadek i zniknęła.Teraz szuka jej sztab ludzi
Po wypadku suczka uciekła z rozbitego po dachowaniu auta. Jej właścicielka trafiła do szpitala. To ona stworzyła normalny dom Balbince, która wcześniej przez lata żyła na łańcuchu pod gołym niebem. Teraz błaga: Pomóżcie mi odnaleźć psa!
- Dominik Smaga
- 23.06.2009 19:41
Data dodania:
23.06.2009 19:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze