Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Monika Kończewska z Krasnobrodu wygrała konkurs Foto Models Poland 2009

Finał tegorocznej edycji konkursu odbył się w Dubaju. Urodziwa, 21-letnia krasnobrodzianka była jedną z 20 Polek, które zakwalifikowały się do finału. Jurorzy uznali, że to właśnie ona jest najpiękniejszą polską fotomodelką.
Monika Kończewska mieszka z rodzicami, młodsza o rok siostrą i dwoma braćmi w Krasnobrodzie. Studiuje na drugim roku fizjoterapii w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Wiadomość o jej sukcesie lotem błyskawicy obiegła rodzinne miasteczko, ale też uczelnię. Wszyscy są z Moniki dumni. - Kiedy dowiedziałam się o tym sukcesie, aż popłakałam się ze szczęścia - mówi nam Maria Kończewska, mama modelki. - Wierzyłam w sukces córki od początku. Jestem z niej taka dumna. Co ciekawe, udział w Foto Models Poland był dla 21-latki pierwszą próbą w tzw. modelingu. - Od dziecka słyszałam, że jestem ładna i fotogeniczna, ale nigdy wcześniej nie startowałam ani w konkursach piękności, ani w konkursach dla fotomodelek. To był mój pierwszy raz i od razu taki sukces - cieszy się Monika Kończewska. W związku z wyjazdem do Dubaju musiała przełożyć częśc egzaminów na uczelni. Nie zamierza sobie studiów odpuszczać, ale ma nadzieję, że wakacje spędzi pracowicie. - Liczę, że ten tytuł otworzy mi jakieś drzwi do kariery, że dostanę jakieś propozycje. Jestem gotowa spędzić te wakacje pracowicie - zapewnia 21-latka. A teraz kilka dodatkowych szczegółów. Monika Kończewska jest blondynką o wzroście 169 cm. Jej wymiary to 84, 62, 90. I jeszcze jedna ważna wiadomość: ma chłopaka.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama