Pobili człowieka, bo miał na sobie moro
Policja zatrzymała dwóch 21-latków, którzy przy ul. Orlej w Zamościu pobili nastoletnich przechodniów. Sprawcom nie spodobało się to, że jeden z pokrzywdzonych miał na sobie bluzę moro.
- (lew)
- 24.06.2009 10:30
Sprawcy siedzieli we wtorek po południu na murku przy II LO. Gdy ul. Orlą przechodziło obok nich dwóch chłopców w wieku 17 i 18 lat, zaczepili ich, a następnie zaczęli okładać rękami.
Powiadomiono policję, która szybko zatrzymała pijanych chuliganów. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Przed sądem odpowiedzą za pobicie.
Data dodania:
24.06.2009 10:30
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze