Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pobili człowieka, bo miał na sobie moro

Policja zatrzymała dwóch 21-latków, którzy przy ul. Orlej w Zamościu pobili nastoletnich przechodniów. Sprawcom nie spodobało się to, że jeden z pokrzywdzonych miał na sobie bluzę moro.
Sprawcy siedzieli we wtorek po południu na murku przy II LO. Gdy ul. Orlą przechodziło obok nich dwóch chłopców w wieku 17 i 18 lat, zaczepili ich, a następnie zaczęli okładać rękami. Powiadomiono policję, która szybko zatrzymała pijanych chuliganów. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Przed sądem odpowiedzą za pobicie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama