Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijany 22-latek spał na ulicy

Wracając w nocy z zakrapianej alkoholem imprezy był tak zmęczony i senny, że położył się na środku drogi. Śpiącego 22-latka zbudzili zaalarmowani policjanci.
- Przy ul. Szerokiej leży na jezdni młody człowiek i się nie rusza! - takie zgłoszenie przyjęli dzisiaj po północy hrubieszowscy stróże prawa. Funkcjonariusze pojechali na miejsce. Wszystko się zgadzało. Na samym środku jedni, a w zasadzie spał jak małe dziecko, młody mężczyzna. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Hrubieszowa. Po obudzeniu wyjaśnił, że wracał z zakrapianej imprezy. - Ponieważ droga do domu była długa i męcząca, zmęczony i senny postanowił się zdrzemnąć - opowiada Edyta Krystkowiak, rzecznik hrubieszowskiej policji. - Położył się więc na środku jezdni i zasnął. Stróże prawa sprowadzili go z drogi i odprowadzili bezpiecznie do domu. Za utrudnianie i tamowanie ruchu grozi mandat karny do 500 zł.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama