Kradła wodę przy pomocy magnesu
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkance Werbkowice za kradzież... wody. W jej mieszkaniu ujawniono magnes, który zaniżał wskazanie zużycia kranówki.
- (lew)
- 25.06.2009 10:19
Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożył w środę kierownik Komunalnego zakładu Oczyszczania w Werbkowicach.
Powiedział, że podczas kontrolnego spisywania stanu licznika poboru wody w jednym z mieszkań przy ul. Słonecznej ujawnił magnes w kształcie walca.
Przymocowany do licznika magnes - według kierownika - zaniżał wskazanie zużycia kranówki (zatrzymywał mechanizm licznika, nie blokując przepływu wody).
- Straty oszacowano na 760 złotych - informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik hrubieszowskiej policji.
Właścicielka mieszkania będzie musiała się teraz tłumaczyć z tego przed sądem.
Data dodania:
25.06.2009 10:19
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze