Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kradła wodę przy pomocy magnesu

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkance Werbkowice za kradzież... wody. W jej mieszkaniu ujawniono magnes, który zaniżał wskazanie zużycia kranówki.
Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożył w środę kierownik Komunalnego zakładu Oczyszczania w Werbkowicach. Powiedział, że podczas kontrolnego spisywania stanu licznika poboru wody w jednym z mieszkań przy ul. Słonecznej ujawnił magnes w kształcie walca. Przymocowany do licznika magnes - według kierownika - zaniżał wskazanie zużycia kranówki (zatrzymywał mechanizm licznika, nie blokując przepływu wody). - Straty oszacowano na 760 złotych - informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik hrubieszowskiej policji. Właścicielka mieszkania będzie musiała się teraz tłumaczyć z tego przed sądem.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama