Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nawrzucał mundurowym, bo nie dali mu pić na ulicy

Do roku pozbawienia wolności grozi 23-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa Lubelskiego za znieważenie funkcjonariuszy policji. O godz. 4 rano wdał się w pyskówkę z policjantami, którzy chcieli go wylegitymować, bo pił piwo \"pod chmurką\".
Dzisiaj o godz. 4 rano patrol policji zauważył przy ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim mężczyznę pijącego piwo pod chmurką. Spożywanie alkoholu w miejscu publicznym jest wykroczeniem, dlatego mundurowi postanowili wylegitymować delikwenta. Ten ostatni nie był tym jednak zachwycony, za to rozwiązał mu się język: zrugał wykonujących czynności policjantów słowami powszechnie uważanymi za obraźliwe. Dlatego nie położył się do swojego łóżka, tylko trafił do policyjnego aresztu. 23-letni tomaszowianin miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama