Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Traktorzysta na gazie

Ponad 4,2 promile alkoholu miał w organizmie 40-letni traktorzysta, którego w sobotę o godz. 7 rano zatrzymała do kontroli policja w Mienianach k. Hrubieszowa.
W pole nie pojechał. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi za to nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. Nieco słabszym wynikiem może się poszczycić 37-letni mieszkaniec Majdanu Trzebieskiego, który mercedesem spowodował kolizję przy ul. Solidarności w Lublinie. Kierowca miał 3,4 promila.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama