Traktorzysta na gazie
Ponad 4,2 promile alkoholu miał w organizmie 40-letni traktorzysta, którego w sobotę o godz. 7 rano zatrzymała do kontroli policja w Mienianach k. Hrubieszowa.
- (LEW)
- 28.06.2009 11:42
W pole nie pojechał. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi za to nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.
Nieco słabszym wynikiem może się poszczycić 37-letni mieszkaniec Majdanu Trzebieskiego, który mercedesem spowodował kolizję przy ul. Solidarności w Lublinie. Kierowca miał 3,4 promila.
Data dodania:
28.06.2009 11:42
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze