Reklama
Hrubieszów: Idź po zdrowie do Harrisa
Fundacja Clive\'a Harrisa organizuje w czwartek spotkanie z uzdrowicielem. Harris przyjmować będzie od godz. 13.40 w Domu Nauczyciela przy ul. 3 Maja.
- (lew)
- 30.06.2009 10:07
- Jest faktem powszechnie wiadomym, iż usunięcie guza nowotworowego, względnie zamienienie jego postaci ze złośliwej na łagodną, czy przywrócenie sercu, nerkom, czy jakiemukolwiek choremu organowi normalnego, doskonałego funkcjonowania w organizmie pacjenta, zabiera uzdrowicielowi zaledwie 10 sekund - mówi Anna Łożyńska z Fundacji Clive\'a Harrisa.
Uzdrawianie jest bezpłatne. Nie potrzebne są bilety. Po spotkaniu przyjmowane są dobrowolne ofiary.
Data dodania:
30.06.2009 10:07
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze