Od dziś zmieniają się godziny pracy magistratu
Dziś wchodzą w życie zmiany godzin pracy Urzędu Miasta Zamość, ale petenci i urzędnicy będą mogli odczuć je na własnej skórze dopiero w najbliższy piątek i wtorek.
- (ak)
- 01.07.2009 09:00
Bo zmiany polegają na tym, że właśnie we wtorki magistrat będzie pracował do godz. 16.30, czyli o trzydzieści minut dłużej niż dotychczas.
Skrócony zostanie za to czas pracy w piątki. UM ma być w te dni czynny w godz. 7.30-15.00.
W poniedziałki, środy i czwartki urzędnicy pracują w godz. 7.30-15.30.
Nie zmienią się natomiast w żaden sposób godziny przyjęć interesantów przez prezydenta miasta. Mieszkańcy przyjmowani są nadal we wtorki od godz. 9 do 17.
Data dodania:
01.07.2009 09:00
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze