Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Od dziś zmieniają się godziny pracy magistratu

Dziś wchodzą w życie zmiany godzin pracy Urzędu Miasta Zamość, ale petenci i urzędnicy będą mogli odczuć je na własnej skórze dopiero w najbliższy piątek i wtorek.
Bo zmiany polegają na tym, że właśnie we wtorki magistrat będzie pracował do godz. 16.30, czyli o trzydzieści minut dłużej niż dotychczas. Skrócony zostanie za to czas pracy w piątki. UM ma być w te dni czynny w godz. 7.30-15.00. W poniedziałki, środy i czwartki urzędnicy pracują w godz. 7.30-15.30. Nie zmienią się natomiast w żaden sposób godziny przyjęć interesantów przez prezydenta miasta. Mieszkańcy przyjmowani są nadal we wtorki od godz. 9 do 17.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama