Polanówka: Rowerzysta był na duuużym gazie
Dokładnie 4,12 promila alkoholu miał w organizmie 48-letni rowerzysta z gminy Krynice, przyłapany we wtorek przez policję.
- (lew)
- 01.07.2009 11:32
Do kontroli doszło w Polanówce (gm. Krynice). Na widok radiowozu Edward P. zjechał grzecznie na pobocze i zatrzymał się w przydrożnych zaroślach.
- Za jazdę jednośladem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem - zapowiada Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.
Podobny los spotka dwóch mieszkańców gminy Susiec: kierujący ciągnikiem 52-latek miał 1,66 promila, a 26-letni kierowca volkswagena golfa 1,26 promila alkoholu. Pierwszy wpadł w Łuszczaczu, drugi w Rybnicy.
Data dodania:
01.07.2009 11:32
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze