Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Polanówka: Rowerzysta był na duuużym gazie

Dokładnie 4,12 promila alkoholu miał w organizmie 48-letni rowerzysta z gminy Krynice, przyłapany we wtorek przez policję.
Do kontroli doszło w Polanówce (gm. Krynice). Na widok radiowozu Edward P. zjechał grzecznie na pobocze i zatrzymał się w przydrożnych zaroślach. - Za jazdę jednośladem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem - zapowiada Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Podobny los spotka dwóch mieszkańców gminy Susiec: kierujący ciągnikiem 52-latek miał 1,66 promila, a 26-letni kierowca volkswagena golfa 1,26 promila alkoholu. Pierwszy wpadł w Łuszczaczu, drugi w Rybnicy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama