Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Zasnął na środku jezdni. Obudzili go policjanci

W miejscowości Nieledew na środku jezdni zasnął mężczyzna. 33-latek był tak pijany, że policjanci mieli trudności z dobudzeniem go. Kiedy \"śpioch\" wytrzeźwieje grozi mu mandat nawet do
Wczoraj hrubieszowscy policjanci udali się do Nieledwi. Otrzymali informację, że na jezdni leży mężczyzna. 22-letni mieszkaniec Nieledwi, przejeżdżając w okolicy, zauważył śpiącego i od razu powiadomił policję. \"Śpiochem\" okazał się 33- letni mieszkaniec gminy Trzeszczany. Funkcjonariusze mieli poważny problem z nawiązaniem kontaktu z mężczyzną. Był tak pijany, że trudno było go dobudzić. 33-latek został przewieziony do szpitala. Po wytrzeźwieniu mężczyzna odpowie za utrudnianie i tamowanie ruchu. To nie pierwszy przypadek tak nietypowego miejsca odpoczynku. Kilka dni temu w Hrubieszowie pijany 22- latek również spał na środku jezdni. Jak tłumaczył później policjantom wracał z zakrapianej imprezy i chciał sobie odpocząć. Za utrudnianie i tamowanie ruchu grozi mandat karny do 500 zł lub wniosek o ukaranie do Sądu Grodzkiego.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama