Weszła z rowerem wprost pod samochód
W ciężkim stanie trafiła dzisiaj rano do szpitala 74-latka, która pod Łabuniami potrącił volkswagen golf.
- (lew)
- 02.07.2009 12:08
Do wypadku doszło rano w pobliżu stacji paliw w Łabuńkach I, na krajowej \"17”.
- Z naszych dotychczasowych ustaleń wynika, że prowadząca rower kobieta weszła na jezdnię wprost pod samochód - informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
Karetka odwiozła kobietę w stanie ciężkim do szpitala. Poszkodowana doznała m.in. poważnych obrażeń nóg. Kierujący samochodem 23-latek z gminy Mircze był trzeźwy.
Droga była zablokowana, policja wyznaczyła objazdy. Przed południem \"krajówkę” odblokowano.
Data dodania:
02.07.2009 12:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze