Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Weszła z rowerem wprost pod samochód

W ciężkim stanie trafiła dzisiaj rano do szpitala 74-latka, która pod Łabuniami potrącił volkswagen golf.
Do wypadku doszło rano w pobliżu stacji paliw w Łabuńkach I, na krajowej \"17”. - Z naszych dotychczasowych ustaleń wynika, że prowadząca rower kobieta weszła na jezdnię wprost pod samochód - informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Karetka odwiozła kobietę w stanie ciężkim do szpitala. Poszkodowana doznała m.in. poważnych obrażeń nóg. Kierujący samochodem 23-latek z gminy Mircze był trzeźwy. Droga była zablokowana, policja wyznaczyła objazdy. Przed południem \"krajówkę” odblokowano.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama