Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Krynice: Młodsi i starsi kopali, żeby zdobyć puchar wójta

Znamy już zwycięzców Mistrzostw Gminy Krynice w piłce nożnej juniorów i seniorów. Piłkarze rywalizowali o puchar wójta gminy.
W kategorii juniorów pierwsze miejsce zajęły Emiraty Krynickie, bo pod takim szyldem występowała najlepsza drużyna. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy ze Zwiartowa, a trzecie z Krynic. W turnieju wzięło udział pięć drużyn, które grały systemem \"każdy z każdym”. W kategorii seniorów o tytule mistrzowskim przesądziły rzuty karne. Skuteczniej \"jedenastki” egzekwowali piłkarze z Antoniówki i to oni zgarnęli puchar. Drugie miejsce zajęła ekipa z Zaboreczna, a trzecie ze Zwiartowa. - Najlepsze drużyny wywalczyły puchary, wszystkim bez wyjątku wręczono sprzęt sportowy - mówi Jan Kijko, szef Powiatowego Zrzeszenia LZS w Tomaszowie Lubelskim, które było głównym organizatorem imprezy. - Duże słowa uznania należą się wójtowi gminy Krynice, który zadbał o oprawę mistrzostw.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama