Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Susiec: Nie chciał pójść za kratki, więc go doprowadzili

Próbował uciec policjantom, wyskakując z mieszkania przez okno. Ale szybko został zatrzymany. Mowa o 24-letnim mieszkańcu gminy Susiec, który jak diabeł święconej wody bał się więzienia.
W czwartek po południu stróże prawa otrzymali informację, że poszukiwany nakazem doprowadzenia do Zakładu Karnego w Zamościu 24-letni Sebastian S. przebywa w swoim miejscu zamieszkania. Policjanci udali się pod wskazany adres. - Drzwi otworzyła im matka poszukiwanego, która kategorycznie zaprzeczyła, aby syn był w domu - opowiada Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. - Nie chciała też wpuścić policjantów do środka, aby mogli sprawdzić, czy faktycznie poszukiwanego tam nie ma. W trakcie pertraktacji przez jedno z okien wyskoczył młody mężczyzna i zaczął uciekać w kierunku lasu. Zauważyli to policjanci, ruszyli za uciekinierem i po krótkim pościgu go zatrzymali. Tego samego dnia Sebastiana S trafił w końcu do więzienia, gdzie ma do odbycia półtoraroczny wyrok m.in. za kradzieże, bójki, uszkodzenia mienia oraz inne przestępstwa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama