Smoligów: Dwieście lat, pani Heleno!!!
Sto lat skończyła Helena Maślana, pensjonariuszka Niepublicznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Jubilatka przebywa w Smoligowie od sześciu lat. Wcześniej mieszkała w Zamościu. Pracowała w Kombinacie Budowlanym.
- (lew)
- 03.07.2009 13:58
Helena Maślana jest dziś już osobą samotną: córka i mąż już nie żyją.
Podczas uroczystości przekazano jubilatce list gratulacyjny od premiera RP. Kwiaty i słodycze wraz z życzeniami złożyli pani Helenie dyrekcja placówki, władze samorządowe oraz kierownik hrubieszowskiego oddziału ZUS, który dodatkowo przekazał decyzję na dodatkowe świadczenia emerytalne.
Mszę świętą w intencji jubilatki odprawił ks. Krzysztof Górniak.
Data dodania:
03.07.2009 13:58
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze