Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Smoligów: Dwieście lat, pani Heleno!!!

Sto lat skończyła Helena Maślana, pensjonariuszka Niepublicznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Jubilatka przebywa w Smoligowie od sześciu lat. Wcześniej mieszkała w Zamościu. Pracowała w Kombinacie Budowlanym.
Helena Maślana jest dziś już osobą samotną: córka i mąż już nie żyją. Podczas uroczystości przekazano jubilatce list gratulacyjny od premiera RP. Kwiaty i słodycze wraz z życzeniami złożyli pani Helenie dyrekcja placówki, władze samorządowe oraz kierownik hrubieszowskiego oddziału ZUS, który dodatkowo przekazał decyzję na dodatkowe świadczenia emerytalne. Mszę świętą w intencji jubilatki odprawił ks. Krzysztof Górniak.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama