Biłgoraj: Wyniósł rurę z budowy
Tą rurą miała płynąć woda w kanale burzowym. Ale swojej funkcji nie mogła spełnić, bo spodobała się złodziejowi. Policja już ustaliła sprawcę, któremu teraz grozi do 5 lat więzienia.
- (ak)
- 05.07.2009 15:29
Do kradzieży doszło w sobotnie południe. Policję poinformował ktoś, kto widział kradzież. Policjanci bez trudu dotarli do złodzieja.
Najpierw jednak namierzyli mężczyznę, w którego aucie rura odjechała w siną dal. Ten zapewniał, że rury nie kradł, a tylko pomógł koledze ją przetransportować.
Ustalono, że za kradzieżą stoi 40-letni mieszkaniec gm. Frampol. Rurę znaleziono w obejściu. Mężczyzna tłumaczył, że niczego nie kradł, a jedynie pożyczał. Za udostępnienie rury miał podobno zapłacić jednemu z budowlańców 30 zł.
Trwa wyjaśnianie rzeczywistych okoliczności zdarzenia. Skradziona rura była warta ok. 400 zł.
Data dodania:
05.07.2009 15:29
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze