Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Wyniósł rurę z budowy

Tą rurą miała płynąć woda w kanale burzowym. Ale swojej funkcji nie mogła spełnić, bo spodobała się złodziejowi. Policja już ustaliła sprawcę, któremu teraz grozi do 5 lat więzienia.
Do kradzieży doszło w sobotnie południe. Policję poinformował ktoś, kto widział kradzież. Policjanci bez trudu dotarli do złodzieja. Najpierw jednak namierzyli mężczyznę, w którego aucie rura odjechała w siną dal. Ten zapewniał, że rury nie kradł, a tylko pomógł koledze ją przetransportować. Ustalono, że za kradzieżą stoi 40-letni mieszkaniec gm. Frampol. Rurę znaleziono w obejściu. Mężczyzna tłumaczył, że niczego nie kradł, a jedynie pożyczał. Za udostępnienie rury miał podobno zapłacić jednemu z budowlańców 30 zł. Trwa wyjaśnianie rzeczywistych okoliczności zdarzenia. Skradziona rura była warta ok. 400 zł.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama