Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Zderzyli się rowerzyści. Sprawca pijany, ofiara w szpitalu

2,5 promila alkoholu miał w organizmie mężczyzna, który zajechał drogę prawidłowo jadącej rowerzystce. Kobieta z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu trafiła do szpitala. (drs)
40-letni mieszkaniec Horodła chciał skręcić w lewo, ale nawet nie rozejrzał się, czy może bezpiecznie wykonać ten manewr. W ten sposób zajechał drogę 50-letniej kobiecie. Rowerzystka z ogólnymi potłuczeniami i podejrzeniem wstrząśnienia mózgu została przewieziona do szpitala w Hrubieszowie. Policja zbadała sprawcę, okazało się, że w organizmie miał 2,5 promila alkoholu. Za spowodowanie wypadku grozi mu do 4,5 roku więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama