Hrubieszów: Zderzyli się rowerzyści. Sprawca pijany, ofiara w szpitalu
2,5 promila alkoholu miał w organizmie mężczyzna, który zajechał drogę prawidłowo jadącej rowerzystce. Kobieta z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu trafiła do szpitala.
(drs)
- 06.07.2009 11:08
40-letni mieszkaniec Horodła chciał skręcić w lewo, ale nawet nie rozejrzał się, czy może bezpiecznie wykonać ten manewr. W ten sposób zajechał drogę 50-letniej kobiecie. Rowerzystka z ogólnymi potłuczeniami i podejrzeniem wstrząśnienia mózgu została przewieziona do szpitala w Hrubieszowie.
Policja zbadała sprawcę, okazało się, że w organizmie miał 2,5 promila alkoholu. Za spowodowanie wypadku grozi mu do 4,5 roku więzienia.
Data dodania:
06.07.2009 11:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze