Nowe mundury policji dotarły do Hrubieszowa
Od kilku dni na ulicach Hrubieszowa można zobaczyć policjantów w nowych uniformach.
- (lew)
- 06.07.2009 16:04
- Jako pierwsi nowe mundury założyli dzielnicowi - mówi Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji. - W najbliższym czasie umundurowanie będzie sukcesywnie wymieniane we wszystkich naszych służbach.
Na pierwszy rzut oka zmienił się kolor uniformu na granatowy. Poza tym nowe mundury są wygodne, wykonane z dobrych \"oddychających” materiałów, dostosowane do różnych warunków atmosferycznych, w jakich pracują policjanci w codziennej służbie.
Data dodania:
06.07.2009 16:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze