Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nowe mundury policji dotarły do Hrubieszowa

Od kilku dni na ulicach Hrubieszowa można zobaczyć policjantów w nowych uniformach.
- Jako pierwsi nowe mundury założyli dzielnicowi - mówi Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji. - W najbliższym czasie umundurowanie będzie sukcesywnie wymieniane we wszystkich naszych służbach. Na pierwszy rzut oka zmienił się kolor uniformu na granatowy. Poza tym nowe mundury są wygodne, wykonane z dobrych \"oddychających” materiałów, dostosowane do różnych warunków atmosferycznych, w jakich pracują policjanci w codziennej służbie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama